Domů Kácení stromů Sítě a hroty proti ptactvu Výškové práce Kontakt tel. 777126567
Sítě proti holubům Ústí nad Labem

Sítě a hroty proti ptactvu

Sítě proti holubům Ústí nad Labem
Sítě proti holubům Teplice
Sítě zasíťování na ochranu koček Praha
Sítě na ochranu koček
Sítě na ochranu koček Teplice Ceník montáže sítíPodnikáme bez obav, jsme plně pojištěni

Sítě proti holubům a ostanímu ptactvu v Ústí nad Labem

Vaši holubi po sobě neuklízí a Vás to již nebaví? Sítě proti holubům můžou být pro Vás vhodným řešením. Montujeme sítě proti ptactvu jak na balkony, tak do nik, do hal a jinde. Pracujeme převážně v Ústí nad Labem a okolí. Sítě montujeme dobře, svižně a za rozumné ceny.

Montáž sítí proti holubům do hal, průmyslových ojektů, hotelů a pro společenstva vlastníků

Zpracujeme kompletní nabídku a zakázku zpracujeme s veškerými pracemi kolem - zaměření, likvidace starých sítí, případný úklid po holubech (po nás je to samozřejmostí), dodávkou případných rámů apod. Pro další info zavolejte 777126567.

Montáž sítí proti holubům na jednotlivé balkony a lodžie

Malé zakázky jsme schopni zpracovat do týdne. Potřebujeme rozměry balkonu, délku zábradlí a přesnou adresu. Zde se můžete podívat na orientační ceny montáže sítí proti holubům. Pro další info zavolejte 777126567. Pokud chcete jen koupit síť, kterou si namontujete sami, tak se musíte poohlénout <>jinde. Jen mějte na paměti, že tyto sety neobsahují kleště na přichycení sítě k lanku (musíte použít elektrikářské pásky) a síť (pokud nemáte alespoň horolezeckou) výbavu budete muset namontovat dovnitř balkonu - tj. případné truhlíky na zábradlí těžko pověsíte.

Ukázky naší práce - ochrana proti holubům v Ústí nad Labem

Sítě proti holubům Ústí nad Labem - Hala hlavního nádraží
Síť proti holubům v hale ústeckého hlavního nádraží. Síť proti holubům jsme natahovali poté, co se makety dravců neosvědčily. Síť chrání ochoz haly před holuby, kteří zde posedávali a obtěžovali trusem. Síť je napnuta mezi sloupy pomocí širokých objímek a ocelového lanka. U branky na ochoz je síť přichycena tak, aby mohla být odsunuta pro umožnění vstupu na ochoz.


Sítě proti holubům Ústí nad Labem - ochrana proti holubům v mezaninu Interhotelu Bohemia
Síťě proti holubům v mezaninu hotelu Bohemia v Ústí nad Labem. Ochrana proti holubům byla nutná, protože holubi hnízdili a znečišťovali vzduchotechniku. Kolem vzduchotechniky jsme namontovali dřevěný rám s brankou. Dřevo je ošetřené proti škůdcům a natřené odolnou venkovní barvou. Části dotýkající se podlahy jsou ošetřené gumoasfaltem proti vlhkosti.


Sítě proti holubům Ústí nad Labem - 20m balkon magistrátu Ústí nad Labem
Ochrana proti holubům - síť na 20m balkon budovy magistrátu Ústí nad labem. Balkon je lidmi nevyužívaný. Na balkonu je umísněna vzduchotechnika - klimatizace pro více kanceláří. Pro holuby byl balkon příhodným místem pro hnízdění. Z balkonu jsme sundali starou spuchřelou síť, balkon a vzduchotechniku umyli a dezinfikovali a natáhli jsme novou síť z odolného nepuchřejícího materiálu. (HDPE UV stabilní síť s okem 50x50mm).